עיצוב פנים ע"י מסיכות ופסלים אפריקאים

עולם אחר של עיצוב פנים חדש – פסלים ומסיכות אפריקאים

מעט מאד ידוע על עיצוב נכון של חפצי אמנות בבית. פסלים לבית או מסכות לבית למשל. קל ונגיש הרבה יותר לחשוב על ספה חדשה לסלון או שטיח שיתאים לחלל, אך קשה ויסודי הרבה יותר להתאים חפצי אמנות באופן שיבליט את המהות שלהם ויעצים את עיצוב הבית.

אש שבטית אצלכם בסלון

את כל מבוקשכם תוכלו למצוא בגלריה לאמנות ותרבות שבטית. כאן תוכלו לקבל השראה, לצעוד לתוך עולם חדש של עיצוב אחר, ולהתמקד בקניית מסיכות אפריקאיות, לבחון פסלים אפריקאים למכירה ואף כלי נגינה אפריקאים ייחודים.

את חפצי האמנות השבטית תוכלו למקם בבית תוך הקפדה על סטיילינג ועיצוב פנים נכון ולהתאים להם את התאורה הנכונה שתצדיק את המיקום שלהם ותתיישב יפה עם האור והצל בסביבה ועם גופי התאורה.

יופי אמנותי מהפנט

אם כך, כיצד לבחור חפצי אומנות שבטית לבית?

פסלים לבית?

מסכות לבית?

מאחר ומדובר בבחירה קפדנית ביותר, כדאי להתייעץ עם המומחים לדבר. בגלריה לאומנות ותרבות שבטית, שהוקמה על ידי ד"ר גליה דוכין אריאלי – מוזיקולוגית, מומחית לאמנות ומייסדת הגלריה לאמנות ותרבות שבטית. לאחר סיום הדוקטורט החליטה ד"ר דוכין אריאלי להגשים חלום ישן ולפתוח גלריה לאמנות ותרבות שבטית שתציג את הקסם שבאמנות השבטית מסורתית הנוצרת במרחבי יבשת אפריקה. לדבריה: "עבודות האמנות השבטיות תמיד הילכו עלי קסם. בעיני זוהי אמנות מרתקת בעלת יופי אמנותי מהפנט". בעזרת הידע הרחב של ד"ר דוכין אריאלי וצוות הגלריה, תוכלו לבצע את הבחירה הקפדנית ביותר, ולקבל תשובות על כל השאלות שלכם בנושא הטמעת חפצי אומנות שבטית בחלל הביתי כמו פסלים אפריקאים, מסכות לבית, וכלי נגינה קסומים.

עיצוב יוקרה אצלכם בבית

היחס אל חפצי אומנות בבית השתנה בשנים האחרונות ללא היכר. אם בעבר מעצב הפנים או הסטייליסט כמעט ולא היה מעורב בנושא התכנון הפנימי, כיום כמעט ואין פרויקט של עיצוב יוקרה שלא מערב חשיבה מדוקדקת על חפצי האומנות בבית. הגלריה לאומנות ותרבות שבטית היא היחידה בישראל שמחזיקה קטלוג מרשים וייחודי של פסלים אפריקאים למכירה ומסיכות אפריקאיות למכירה, ולכן יש המון על מה לדבר מבחינת העיצוב כשמסתכלים על הפריטים הייחודיים הללו.

מדובר בפסל שבטי שגולף ביד אמן ואין עוד כמותו. לא מדובר בפסל מחנות מזכרות, ולכן עליכם לחשוב איפה תטמיעו את אותו פסל מעוצב, ובכלל – איך להתאים אותו לעיצוב החדר שאתם מעוניינים לשפר לו את המראה הפנימי?

סטייליסטים? מעצבי פנים? אדריכלים?

בואו להתרשם מהמבחר העצום והייחודי שפרוס על קירות הגלריה לאומנות ותרבות שבטית. לכל חפץ יש סיפור, לכל מסכה אפריקאית למכירה יש רקע ועושר היסטורי ותרבותי שאין שני לו.

גם אם אתם "רק" משוגעים על דיזיין וסטייל, תופתעו להכיר את האלמנטים השבטיים שלנו: פסלים אפריקאים למכירה שלא תמצאו בשום מקום אחר, אפילו אם תיסעו בעצמכם לאפריקה הרחוקה. צוות הגלריה בהובלה של ד"ר דוכין אריאלי מלקט פסלים אפריקאים, מסכות אפריקאיות וכלי נגינה מקוריים בשבטים במקומות נידחים ביבשת השחורה. הם מגיעים בעקבות מחקר, ידע מקדים וקשר אישי עם אנשי השבט.

חד פעמי. ייחודי. הגלריה לאומנות ותרבות שבטית

לפרטים ומידע נוסף צרו קשר באתר:

או חייגו בטלפון: 055-923-0022

תפריט נגישות