אודות ד"ר גליה דוכין אריאלי

ד"ר גליה דוכין אריאלי היא מוזיקולוגית, מומחית לאמנות ומייסדת הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית.

לאורך כל השנים עסקו מחקריה של ד"ר דוכין  אריאלי בקשר שבין החברה האנושית באשר היא לבין המוזיקה והאמנות הוויזואלית הנוצרים בה.

בשנת 2018 ייסדה ד"ר דוכין אריאלי את הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית במטרה להציג  את הקסם שבמפגש בין האמנות הישראלית לבין  האמנות הנוצרת בכל העולם.

בנוסף מציגה הגלריה אוספים של פריטי אמנות יחודיים  מכל העולם  ויוצרת מפגש מהפנט עם התרבות והאמנות הנוצרת בישראל. לדבריה: "עבודות האמנות מסורתיות  מכל העולם תמיד הילכו עלי קסם. בעיני זוהי אמנות מרתקת בעלת יופי אמנותי מהפנט שלא נועד רק להתבוננות אלא גם להטיל כישופים, לרפא, להגן, למנוע או לסייע להריון ולהנחות את הדרך לעולם הבא. האוספים הייחודיים פותחים צוהר למסורות חוץ מערביות המזמינות את הצופה המערבי להתבונן אל תוך עצמו ואל מחשבותיו. יש באמנות זו  שילוב קסום בין היופי האמנותי לאמונות של האדם הפרטי ולמנהגים חברתיים אנושיים אותנטיים שעדיין קיימים ברחבי העולם ושמוצאים את דרכם בדרכים שונות ומפתיעות לתרבות המערבית. המפגש של כל זה עם האמנות הנוצרת כיום בישראל יוצר את הקסם הייחודי של הגלריה.

כל עבודות האמנות המוצגות בגלריה ניתנות לרכישה  להעשרת העולם האישי בחוויה ייחודית תרבותית שתהיה נוכחת  במרחב הפרטי הביתי.