קניית מסיכות ופסלים אפריקאים ברשת

אומנות שבטית בסגנון אפריקה און ליין

בשנים האחרונות הביקוש ליצירות אמנות מעניינות ואיכותיות, בעלות ערך מוסף אסתטי, הולך וגדל. פסלים לבית, מסיכות לבית – האמנות היא חלק מהתרבות שלנו ויכולה להפוך בקלות לחלק בלתי נפרד מהחלל הביתי שלנו ומעיצוב הבית.
למרות זאת, רבים מאתנו חוששים להיכנס לגלריה ולשאול מה הם המחירים של היצירות המוצגות על קירותיה. כך גם בעולם האומנות השבטית האפריקאית. יצירות אפריקאיות אותנטיות רבות מוצגות בגלריה לאומנות ותרבות שבטית אותן ניתן לרכוש ולהציג בבית. עם זאת, לפעמים, אנו מעדיפים להשאיר את הבתים שלנו כמו שהם, ולוותר על כניסה לתוך העולם היצרי והמרתק של יצירות אומנות שבטיות.

אפריקה און ליין

אך הביקוש הולך וגדל. לכן פתחנו עבורכם את חנות האון ליין ובה ניתן לצפות בקטלוג הרחב של הגלריה לאומנות שבטית. באתר ניתן למצוא מסכות אפריקאיות מיוחדות למכירה, פסלים אפריקאים למכירה ואף כלי נגינה מרהיבים.

באתר שלנו תוכלו למצוא את כל המידע על הפריט האומנותי:

 • ממה הוא עשוי,
 • האם גולף מעץ או שמא עשוי מתכת שרוקעה עד שהפכה לפסל.
 • נוסף על כך תוכלו לקרוא על הסיפור הייחודי של כל מסיכה אפריקאית המוצעת למכירה.
 • מה מסמל כל פסל אפריקאי למכירה, עד שתמצאו את פריט האומנות האפריקאית השבטית שנוגע ללבכם ואותו אתם רוצים לתלות בבתיכם.
 • לגלות מהו הפסל המדבר בשפתכם, שנוגע להיסטוריה האישית שלכם, מה מרגש אתכם.
 • גם אם זה הצעדים הראשונים שלכם בתחום האומנות השבטית, אל תהססו.
 • גשו אל אתר הבית שלנו, גלשו וקראו על כל יצירה ויצירה שמושכת את עיניכם.

כישוף דקורטיבי

חומר היצירה העיקרי של האומן השבטי הוא העץ. העץ, בעצם היותו בר חלוף וזמין משמש את האומנים בעודם מגלפים פסלים אפריקאים, מסכות אפריקאיות וכלי נגינה.
מלבד פסלים אפריקאים המשמשים לצרכי דת ופולחן, אותם ניתן למצוא בגלריה לאומנות ותרבות ושבטית, אפשר גם להגיע לגלריה לאומנות שבטית ולהתרשם ממבחר פסלים אפריקאים למכירה שנוצרו על ידי אומנים שבטיים כאומנות שימושית דקורטיבית. היא כוללת למשל כסאות ומשענות ראש, כלי נגינה, גביעים וכפות. פריטי אומנות אלה מעוטרים בדרך כלל בצורות גאומטריות ומעוצבים כאדם וחיה. ברוב העיטורים יש גוון מאגי, אך הם מעוצבים בצורה דקורטיבית טהורה ממש כך שתוכלו לבחור את הפסל האפריקאי או המסכה השבטית שמתאימה לחלל שלכם בדיוק.

הסלון – כוכב הסטיילינג

עיצוב פריטי האומנות השבטית בסלון הוא נושא בפני עצמו. אם הסלון לא יהיה מעוצב כמו שצריך, אז איזה חדר כן?  זה החדר שהכי חשוב לטפל בו מבחינת סטיילינג. לכן כדאי לבחור פסלים אפריקאים בכמות המדויקת, ולמקם אותם נכון מבחינת תאורה ונישות בקיר. חשוב שהפריטים, כמו מסכות אפריקאיות, יוטמעו נכון ויוצגו על הקירות בצורה נכונה ומדויקת, כשהם לא מכבידים על עיצוב הבית אלא להיפך – יאירו אותו כמו כוכבים עדינים על הקירות.

הסיפור שלנו

אם אתם אדריכלים, מעצבי פנים או סטייליסטים, האתר שלנו במיוחד בשבילכם. תוכלו לברר איתנו את כל הפרטים המדויקים של כל פסל אפריקאי למכירה וכל מסכה אפריקאית שמוצגת בו. המידע שניתן לכם אמין ומקצועי שהרי הגלריה לאומנות ותרבות שבטית הוקמה על ידי ד"ר גליה דוכין אריאלי היא מוזיקולוגית, מומחית לאמנות ומייסדת הגלריה לאמנות ותרבות שבטית. היא וצוותה מלקטים ביד מקצועית את הפסלים והמסכות האפריקאיות בהיותם מבינים בתחום האומנות השבטית באופן שמבטיח לכם שאין יצירת אומנות אחת בגלריה לאומנות ותרבות שבטית שחוזרת על עצמה. כל פריט אצלנו יחודי ולא מיוצר באופן מסחרי.

אם חיפשתם אתר למכירת פסלים ומסיכות מאפריקה – הגעתם למקום הכי מקצועי בתחום בישראל

לפרטים ומידע נוסף צרו קשר באתר:

או חייגו בטלפון: 055-923-0022

2 תגובות על “קניית מסיכות ופסלים אפריקאים ברשת

  • הגלריה לתרבות שבטית אומר:

   היי אורית – את מוזמנת אלינו לגלריה ברחוב מרכז בעלי מלאכה 13 – תל אביב

התגובות סגורות.

תפריט נגישות