המסלול שעוברות היצירות מאפריקה עד לגלריה

הדרך של היצירות מאפריקה ועד לגלריה שלנו:

הצצה למסלול שעוברות יצירות האומנות אשר מגיעות מהאמנים ביבשת אפריקה ועד לגלריה שלנו:

מקור מול העתק – שווקים בהם מתקיימות מכירה של אומנות שבטית – תיירותיים ולא תיירותיים

בכל עיר באפריקה ישנם שווקים שונים אשר בהם מוצגות לראווה יצירות אמנות שונות כמו: פסלים וכן מסכות. כל אלו מיוצרות על ידי אמני השבטים. יצירות אלו מובאות לשווקים להצגה וכמובן שגם למכירה במקום.

ראוי לציין כי חלק מהשווקים הינם שווקים תיירותיים מאוד והם מציגים יצירות ומזכרות שנוהגים לקרוא להן: "אמנות מטוסים". הכוונה היא לאותם העתקים זולים של יצירות אותנטיות המוצעים למכירה בתור מזכרות קטנות עבור כל אותם תיירים אשר מבקרים במקום.

שווקים לא תיירותיים עם אומנות שבטית מקורית

מלבד השווקים התיירותיים הנ"ל ישנם גם שווקים אחרים. שווקים שמציגים יצירות מקוריות ומסורתיות ומשקפות באופן ייחודי ומרתק את תרבותם של השבטים. לשווקים אלו אנו מגיעים ואת היצירות מהסוג הזה אנו מציגים בגלריה.

אחד מן השווקים היותר מרשימים הוא שוק גדול ומרשים אשר מתקיים בעיר הידועה קייפטאון. בשוק הזה פגשה ד"ר גליה דוכין אריאלי (הבעלים של הגלריה) את לוקאס. לוקאס הינו אדם מרשים ובעל ידע עשיר העוזר לנו ברכישת יצירות מקוריות ואיכותיות עבור הגלריה לאומנות ותרבות שבטית שלנו בארץ. לאחר שיחות ארוכות, היכרות מרתקת וארוחה משותפות נסענו יחד עם לוקאס אל המחסנים שלו. כן מסתבר שיש לו מחסנים. במחסנים אלו בחרנו את היצירות המדהימות המוצגות כיום בגלריה.

היצירות נארזות ומגיעות לארץ במשלוח אווירי

מאפריקה לאתר מכירה און-ליין

לאחר הגעתן של היצירות לישראל צילמנו אותן עבור אתר האינטרנט שלנו על מנת שהגולשים יוכלו להתרשם ולקנות אותן באופן ישיר מהאתר.

למי שאוהב את המימד הפיזי – לראות ולמשש

אתם מוזמנים לגלריה שלנו בכתובת: רחוב מרכז בעלי המלאכה מס' 13 מתחת לגינת שינקין – תל אביב

שעות הפתיחה הן:

רביעי, חמישי – 11:00 עד 16:00

שישי – 10:00 עד 14:00

או בתיאום מראש בטלפון: 055-9230022

מוזמנים להתקשר אלינו בכל שאלה – 055-9230022 או בצור קשר כאן

תפריט נגישות