להלביש את הבית באפריקה

להלביש את הבית באפריקה

בשנים האחרונות נכנס בסערה לז'רגון של מעצבי הפנים וכל אותם אנשים ש"משוגעים" על עיצוב המונח "הלבשת בתים". אז מה זה אומר, להלביש בתים? בגדול, זה אומר את כל מה שצריך כדי שהבית שלנו יראה בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים.

  • מלא סטייל

  • מלא קסם

  • מלא אמירה אישית

והכי חשוב: אפקט ה"וואו!"

מכירים את התחושה שמציפה אתכם כשאתם נכנסים לבית בבית הראשונה ופשוט עומדים בו עם פה פעור? שואלים את עצמכם איך הם עשו את זה. איך קנו דירה מקבלן והפכו אותה לדבר המיוחד הזה? איך שכרו דירה משנות ה-50, מתפוררת ומשעממת, ויצרו בה את החידושים והסטייל הזה?

התשובה היא – בזכות עיצוב ייוצא דופן וייחודי. רהיטים, צבעים, פסלים ומסיכות אפריקאיות עשויות טקסטיל מקומי וכולם עבודת יד תוצרת היבשת השחורה.

אנחנו יכולים להסתכל על מגזינים של עיצוב כמה שנרצה, להסחף עם הדמיון והרצונות ולנסות להפוך חלום למציאות. זה נראה נורא פשוט, אבל ייתכן ונצטרך גם עזרה מקצועית של מלביש או מלבישת בתים, של סטייליסט או של מעצב פנים. לא לכל אחד מאיתנו יש את העין והידע של איך לגרום לבית שלנו להתמלא בנשמה הזאת, בקסם האפריקאי שיהפוך אותו לייחודי ומדליק.

אצלנו חלומות מתגשמים

אצלנו בגלריה לאמנות ותרבות שבטית תוכלו להעזר במיטב מומחי העיצוב והסטיילינג האפריקאית. נעשה זאת עבורכם, נשלב יחד בין הרצונות וההעדפות שלכם ובין ההיצע המדהים שאותו אנו בוחרים בקפידה יתרה בכפרים אפריקאים, דרך שיחות עם אמנים אפריקאים וידע רב בטכניקות העיבוד, הגילוף והחומרים הייחודיים ליבשת המופלאה והמסתורית הזאת.

לעוף יחד על כנפי הדמיון

יחד נייצר מפה מפורטת בדמיון שמלאה ברצונות ובחלומות שלכם לגבי החללים השונים בביתכם, ונצא לדרך תוך שיטוט מענג בגלריה שלנו, הגלריה לאמנות ותרבות שבטית. אתם מוזמנים להתכונן למפגש ולעשות שיטוט מקדים באתר האינטרנט של הגלריה לאמנות ותרבות שבטית ולהתחיל לעוף על כנפי הדמיון.

חיים אפריקאים, סטייל אפריקאי

בשונה מעיצוב פנים, לא תצטרכו לבצע שינויים מבניים בבית שלכם אלא למצות את הפוטנציאל שלו ולהדגיש את הייחודיות שלו על ידי בחירה מדוקדקת של חפצי אמנות אפריקאים. פסל אפריקאי שיוצב בנישה הנכונה ויואר בתאורה הנכונה יתן לדירה שלכם את כל מה שחסר לה. מסיכה אפריקאית עוצרת נשימה שמוצבת על הקיר בסלון ביתכם , יחד עם סטייל תואם כמו שטיחים בצבעים הנכונים ופריטי עיצוב ש"מדברים" זה עם זה באותה השפה הם בדיוק מה שאתם זקוקים לו כדי לרענן ולשנות ולתת לדירה שלכם חיים חדשים. חיים אפריקאים.

בואו אלינו לגלריה לאמנות ותרבות שבטית, לעבור איתנו תהליך שיזקק את הטעם האישי שלכם, הרצונות שלכם, ולשלב אותו בידע והניסיון העצום שיש לנו ולראות מסכות אפריקאיות למכירה וכלי נגינה מקוריים. כך נייצר את המרחב שתפור בדיוק למידותיכם. מרחב אפריקאי מתובל בטקסטורות, בחומרי מן הטבע, באמונות וקסמים. והכל בבית שלכם.

בואו להתייעץ עימנו בגלריה לאמנות ותרבות שבטית. לעוף איתנו גבוה ורחוק, אל יבשת אפריקה.

תפריט נגישות