עיצוב פנים על ידי פסלים אפריקאים

לעצור לרגע את מירוץ החיים שלנו – הגלריה לאומנות שבטית אפריקאית 

עצרו לרגע את מרוץ החיים, את הזמן שבורח מבין האצבעות והאזינו. קולו הצרוד של כלי נגינה אפריקאי העשוי גליל עץ עבודת יד לוקח אותנו לארץ רחוקה. לקמרון. שם הזמן אחר, האנשים אחרים. שם יושב אדם ומגלף, יוצר פסלים, מסיכות וכלי נגינה אפריקאים שבטיים. ולכם ישנה הזדמנות לבוא ולראות אותם כאן בישראל. לא צריך לטוס לאפריקה הרחוקה כדי לחפש את הקסם, משום שהבאנו אותו למכירה אליכם.

מי אנחנו?

הגלריה לאמנות ותרבות שבטית נוסדה ומנוהלת על ידי ד"ר גליה דוכין אריאלי מוזיקולוגית ומומחית לאמנות. ד"ר דוכין אריאלי וצוותה מאתרים את הפסלים והמסיכות האפריקאיות המיוחדים והנדירים ביותר ומביאים אותם לישראל. הגלריה לאמנות ותרבות שבטית מציגה ומעמידה למכירה יצירות אמנות אפריקאיות מקוריות, שכל אחת מהן ייחודית ואיננה משוכפלת באופן המוני.

הסיפור שמאחורי האמנות

כל אחת מהמסיכות שלנו וכל אחד מהפסלים וכלי הנגינה שאנו מייבאים תוך בחירה מדוקדקת מייצגת משמעות אחרת. מכל מסיכה ופסל ניבטת עוצמה, מסופר סיפור. בגלריה מוצגות למכירה שלל מסכות, פסלים, כלי נגינה ויצירות אמנות ייחודיות המביאות לידי ביטוי ערכים תרבותיים אנושיים אוניברסליים: אמונה, זוגיות ומשפחה, פרנסה, הגנה, פריון, ריפוי ובריאות הגוף והנפש.

קחו למשל את סיפורם של בני שבט דוגון ממאלי. שבט של עובדי אלילים המעטרים את בתיהם במסכות המסמלות פריון והגנה מפני רוע. המסכות שלהם השפיעו על גדולי האמנים המודרניסטים כמו פיקאסו, בראק ואחרים שיצרו בהשראת אמנות שבטית אפריקאית.

איחוד בין גוף ונפש

תארו לכם כיצד זה יהיה לשוחח עם האורחים שמגיעים לביתכם על אודות יצירת האמנות השבטית שמוצבת בביתכם, ולספר להם על הערך הייחודי אותו היא מייצגת, על האיחוד בין גוף ונפש ועל המסורת רבת השנים של האמן אשר יצר אותה באחד משבטי אפריקה הרחוקים והאקזוטים, ואפילו על סוג העץ הייחודי ממנו היא מגולפת ביד. את כל אלה נגלה לכם כשתגיעו להתרשם מהגלריה שלנו ולבחור לכם יצירת אמנות שבטית שחודרת ללבכם ולנפשותיכם.

כוח והגנה על בני הבית

על פי האמונה השבטית האפריקאית, ליצירות האמנות האלה בדמות פסלים אפריקאים ומסיכות, ישנו הכוח להגן ולחזק את יושבי הבית. תארו לכם כיצד זה יהיה לשבץ את ביתכם בפסלים אפריקאים שבכל אחד מהם טמון קסם אחר. תארו לכם את פסל "איחוד האהבה" מונח לצד מיטתכם הזוגית ומשרה את עוצמתו הזוגית עליכם כפי שגולפה ביד אמן מחוף השנהב. או את מסיכת "גלגל החיים" היפהפיה מעטרת את קיר חדר המשפחה שלכם, ומזכירה את כוחם של החיים.

ייחודיות רק שלך

זכרו, כי את עבודת האמנות השבטית שתבחרו לכם לא יהיה לאף אחד אחר.

היא תעניק לקירות ביתכם אותנטיות שלא קיימת בשום מקום אחר, ותספר לכל מי שיביט בה את הסיפור שאותו היא מביאה משבטים אחרים

מקוריות. אותנטיות. ייחודיות, ותעוזה. כאן בגלריה לאמנות שבטית אפריקאית.

צרו עימנו קשר לכל שאלה: 055-923-0022

תפריט נגישות